Jdi na obsah Jdi na menu
 


Žiji... a vím kým jsem.

29. 3. 2014

Zhruba v tu chvíli kdy jsem se slzami v očích koukala na náš obilátor pojmenovaný podle mě, s obrovským respektem ke stavitelskému týmu, mě napadlo, popsat celou mou cestu na tomhle serveru...

http://www.youtube.com/watch?v=lYEi_WdCTDI

-          Tuhle písničku mi jednou poslal Tonny, když jsme rozjímali nad serverem, předávala jsem mu zkušenosti a on galantní jako vždy náruživě poslouchal. Tonny byl zakladatel FIRE, myslím, že chtěl populačně nejsilnější alianci, pro mě to nebylo důležité, vždycky jsem hrála na armády u sebe i v alianci.

-          Do práce jsem po škole nastoupila v roce 2007, od roku 2007 klikám travian, v roce 2010 se konečně povedl div, ale také tři vytýkací dopisy z práce, no jo, div a HU potřebovali hodně pozornosti, pamatuju si, že jsme hučka dělala na klíně cestou z Krkonoš do Prahy jako spolujezdec, dvě tři do týdne, byl to masakr a znovu sem se vedení bránila jako čert kříži, člověk se prostě o práci bojí, nehledě na to, že to i něco stojí, aktivní hra…

-          Jenže to mělo být úplně jinak, odmítla sem na tomto serveru spousty nabídek na vedení a pak přišel i Tonny, že nemůže hrát, že musí dělat rozjetou kariéru a protože mou historii znal chtěl na mě převést jak účet Černý Anděl, tak obě FIRE.

-          Řekla jsem ne.

-          Tonny přišel znovu a znovu a znovu a přišel IA13…  „Nesed doma při kompe, pojd s námi von“… a já jsem kývla, tedy „jen“ na FIRE, ne na FIRE II a účet Černý Anděl, nevěřila jsem tomu, že bych zvládla jak top účet, tak top alianci, tak top práci, tak rodinu a vlastní zoo a spánek najednou a najednou byl Tonny fuč a bylo ticho, prohlížela jsem si alianci a její stavy, GT, snažila se seznámit se sestrou a nějak ze všech stran se na mě začaly hrnout problémy, hučka, mazání hráčů, útoky od ERek, nespokojená sesterská aliance, absolutní neznalost spojenců, neznalost ostatních vedoucích.

-          Pamatuju si ten slib jak kdybych ho měla vypálený na čele „Udělám všechno pro to, aby FIRE byla na konci na druhé pozici jako když si mi jí předal“. Byl to pekelný slib, ale věděla jsem to, bohužel ten druhý co jsem dala sama sobě bylo, že se budu snažit, aby měli hráči pocit, že je s nimi Tonny furt, měli ho rádi a stýskalo se jim po něm a tak jsem na začátku každého problému řešila jak by se k problému postavil Tonny a dle toho jednala. Kdybych jednala sama za sebe, nedostála bych slibu, mám ráda menší a velmi ofenzivní aliance, tímto směrem umím lidi motivovat, toto bylo jiné, ale časem jsme tento způsob vedení vzala za svůj a už mi to nepřišlo tak proti mysli.

A tak přišla na světlo Devotion

http://www.youtube.com/watch?v=4KjC-N_JxL8

-          Myslím, že jsem prvně chápala ten stísněný pocit velitelů, kteří jsou obklopeni davem, ale přes to se cítí sami a tak jsem řešila co bylo třeba, smazali nám dva generálové, bylo potřeba posílit vedení, sesterská aliance si stěžovala, že není součástí týmu, tak se vytvořil společný skype kanál, pro poznání hráčů mezi sebou, pak kronika, u které jsem ani netušila, že bude mít tak vysokou návštěvnost, spolupráce s Kartelem, ale pak jednou v noci mi psala na skype Krista, že chce zrušit spojko s Kartelem a pár minut na to už byla v M.D.3...

-          Ach jo…

-          Šokovaně civíte do monitoru, čtete veřejné zprávy, promítala jsem si ty okamžiky jestli byl nějaký krok chyba, a at sem přemýšlela jak sem přemýšlela, věřila jsem ve svá rozhodnutí a neudělala bych jiné.

-          Svým odchodem Krista pro FIRE udělala moc, teprve po jejím odchodu se hráči neuvěřitelně stmelili a prvně mi dali vesměs všichni najevo jejich loajalitu k FIRE a ke mně, to už jsme měli ale posílené vedení na všech frontách a jako takové šlapalo.


Jsme JEDNA energie, jsme OHEŇ!

http://www.youtube.com/watch?v=6Nl8Ws6pj3M

-          Na vedení ofenzivy tým Marciuse a MCho, Susacka a mě na menší lokální akce našeho zadního území. Práci kluků vidíme dnes a denně na nižším počtu lidí v M.D, z jejich práce mě mrazí, jsou úžasní.

-          Na defenzivním vedení Barta a Cega, Bart byl vlastně původní zástup vedení Tonnyho na účtu IA13 – Pepo, jsem ráda, že jsi zůstal! A Cega, který chtěl být def generálem dlouho, ale neměl zkušenosti… Dnes ví celý server, že pasování Cega na def generála bylo to nejlepší co jsem pro naši ochranu mohla udělat a spolu s Bartem mají excelentní výsledky a luxusní tým a pochytají mnoho armád, rychle defenzivu přeskupují, kumulují, prostě jedničky.

 
cego90
Předmět:
RE: Velká prosba
Odesláno:
11.12.13 07:32
Nahlásit jako spam
jsem tu novej hraju to prvně ale vše se má vyzkoušet .
Co to vše obnáší ?
____________
Devotion napsal:

Ahoj,

potřebovali bychom pomoc na velíně s koordinací defenzivy.

Pomůžeš nám?

Díky za info

Dev
 


    -          Personalistiku začali řešit Pun a Bejk (epesní farmář), často se směju, když vidím, že Bejk někoho vyhodil a za hodinu ho bere zpět, přístup se mi líbí.

    -          Minerva mi mockrát pomohl, aby mě nakopl jako vedoucího, když jsem měla naházené klacky pod nohama, tak mi vždy poradil at se kousek vrátím a klacky obejdu, dalším stavebním kamenem FIRE je Bramby, ukáže se pokaždé, když FIRE teče do bot a znovu ji nastartuje, jinak o ní není slyšet.

    -          Na našeho největšího hráče MCho jsem byla patřičně hrdá, ale ještě víc na jeho offku, která opozici i našincům často vytřela zrak, Míša neměl rád náznaky a akce na poslední chvíli, stejně jako illi potřeboval fakta a několik hodin na stažení armády, žádný hurá na ně a zprávy bez klíčových informací, párkrát jsem dostala vynadáno :D Ale měl prostě pravdu… Bohužel takto tenkrát dostal vynadáno i Leffe a už nemohl, několik nocí nespal a zpětnou vazbu mu off hráči moc hezkou nedali, tak klikl mazání. Do dneška mě nesmírně mrzí, že jsem se ho pořádně nezastala, nezadržela ho, jako jsem to udělala, když na začátku dělal chyby Cego. (Leffe je mi to líto), ale šel klikat alespoň s MCmu, než ze hry odešel vyléčený úplně.

    -          Chvilku před ním mazal náš první  a velmi schopný def generál Ardanien, proto máme nyní těch generálů tolik :D Jakmile kvůli hře přestanete spát dojde Vám, že za to nestojí a mažete účet.

    -          Moja Mischell a Gabriela… povedená rodinka, která mě často ignoruje, ale Míšu mam moc ráda, napíše mi „Moja nezlob se na mě“ a já pookřeju a zase dobrý, docela je umí nastartovat se7en, je to taková off trojka uvnitř Kartelu.

    -          Modeus a Modibo, pletou se mi do dnes. Modibo je velmi spolehlivý samorost a Modeus - vím a přeji štěstí :)

    -          Minerva se mi plete s Marciusem, Bart s Bejkem, naštěstí to na vedení tolik nevadí a kluci mě na to kulantně upozorní – moc se omlouvám!

    -          Kdo se mi neplete je Verdent, mam u něj velmi smíšené pocity, ale jako člověka ho mám moc ráda, je prostě takovej náš méďa, vid :-)

    -          Moji kluci… říkám to vždycky velmi hrdě… jsou to Šulin (ano tati :-*), Žádnej (nejkrásnější policajt v ČR :D), loll (jsi nejlepší) a MiG (moje sluníčko), hráči co se mnou tenkrát stavěli div, teda spíš my ho stavěli s Ondráškem, kterej nás k němu nechtěl prvních 48 hodin vůbec pustit, Viktoria byla nejkrásnější div, který jsem kdy viděla :-)

    

    Asisi: Skoro 8 roků ,

    Těžký, hold to klikačky

    a nejdenou koukám

    7 roků za kačky.

    není kačka jako Kačka.

    jedna zlatky platí,

    a ta druhá na soupeře Hučkem

    všechno splatí.

    

    Berany a katapulty,

    techniky to zlaté

    bouraj zdi a domečky

    Kačkou jasně dané.


    -          GUMAVP… moje zlato :) byl převelen k Danečkovi, kluci si celkem rozumí, ale taky mi ukápla slza, Káju se už taky brala do mojí trav rodinky, ale Danielův účet ho potřeboval mnohem víc a defenziva by Káju nebavila, tak si ho v LAH važte!!! Umí výbornou rajskou! Sama jsem ho to učila :D Je to světýlko ve studánce :-)

    -          Pak koho tam máme… Lolinku, blondýnku, modrookou, takovou růžovou panenku, po pár týdnech jsme zjistili, že pracuju s jejím kamarádem, úžasná mladonká holčina, plná elánu a moc hezká… Někde jsem četla, že prý ve FIRE jsou nejkrásnější holky, mno Lola a Míša k nim bezkonkurenčně patří:)

    -          Bodynko, Bubo, Bou, Bumby… taky si kluky pletu, naštěstí mají něco společné, když potřebuju pomoc, tak sou mezi prvními kdo pomáhají a ani jeden z nich za to nic nechce, ruku do ohně bych nedala za to, který z nich je ofař :D

    -          Bodynko byl první kdo chtěl do FIRE, kdo se zastal Verdenta, kdo mi poslal pak mraky defu na bránění a surek mnohem víc než měl

    -          Bubo je neuvěřitelně věrný a hodný, vždycky je nešťasný, když nadávám, bubo je prostě šikulka

    -          Hašan…nový majitel účtu IA13, když chtěl Pepík odejít a přešel na Barta, Hašana znám z jiných serverů, netušim z jakých, ale je to peckový offař a šikovnej kluk, ten účet byl mockrát vykatovaný a Hašan jede dál, Hašan je prostě nezničitelný

    -          Merzzo, to jméno když řeknu nahlas tak si hned vzpomenu na Eragona :) Merzzo taky přišel do FIRE až později, defař kousek ode mě se základní off, bohužel u GEDa o ni přišel…

    -          Jooooo Priestlamka :D jen to řeknu začnu se chechtat, ten člověk Vás pobaví vždycky :D Všechno je v pohoděěěě, všechno je jasnýýý, všechno půjde :D

    -          Victrix… ofař, úžasnej, vždy vyjde, stačí souřadnice, takových lidí mít v ally víc, tak to vypadá úplně jinak, díky Vic

    -          Enzo! Enzouu, vždycky si ten nick zazpívam :D (Promin) mockrát sem myslela, že končí, ale furt kliká, skvělé, moc skvělé, jsem ráda, že jsi vydržel a dneska jdeš na svou poslední akci jako první :)

    -          Rennnka maminka na MD, moc hodná a jako jedna z prvních mi poskytla rozhovor do kroniky  - děkuju!

Sparta... no jo, zachovejme paniku, ale ono to půjde s pomocí dalších :-)

Dickie - cegova pravá ruka, které k nám přišla v druhé polovině hry, začleněná do "bránícího týmu" našich generálů

Pan.tofle, Zdenda... vždycky poslušně hlásí :-)

Šon mi první napsal, že nechce na vedení Kubíčka, ale mě (Děkuju :-)), když měl Kubíček zájem po odchodu Kristy převzít kompelxně vedení celé FIRE, velmi mě to tenkrát překvapilo, ale díky za pomoc Kubi :-)

Tomase fuka přivedl IA13 a udělal dobře, byal to pro nás velká defenzivní posila

sezona - naprostý spoleh ohledně fejkování, měla jsem ho ve fejkovací tabulce vždy zapsaného jako prvního, tedy často i Limu, je úžasné vědět, že se na někomu můžete 100% spolehnout, že Vám pomůže udělat cestu.

Verdent si zase přivedl kamarádku protisvevuli a mnoho dalších úžasných hráčů :)

To je FIRE, jsem na ně hrdá a vy by jste byli taky, věřte mi. Neměli jsme to jednoduché, těch klacků nám pod nohy naházeli dost a dost, ale zvládli jsme to… Zvládli jste to!!! Jste úžasný!!! 

...zpět k mému účtu...

-         najednou jsem byla bez artefaktu na stabilitu, bez armády a skoro bez hlavní vesnice.

-          Člověk i když to nepřizná se dost zhroutí, ale odejít jsem nechtěla, každopádně to byl velký zásah do ega i stability FIRE a největší dík patří Verdentovi, který během 48 hodin byl prohlášen za špeha a hned zase za největšího hrdinu, co mi zachránil účet – díky :-* Díky celé FIRE, která to zvládla i přes to, že se musela dívat jak mi katují a farmí účet, nikdo neřekl nic a kromě FIRE mi pomohli i další klíčové postavy…

http://www.youtube.com/watch?v=TC28vwOxEWc

Spojence znáte jako aliance, já si vybavím jména…

Terry, KotatkoZ, Voldemort, Kubíček…….. a Zdeněček (jsi úžasný, neznám lepšího vedoucího na Travianu) – děkuju Vám za všechno!

Daniel Ukrutný – díky Tobě pro mě hra získala to správný grády, pekelná jízda :D

A ještě tu mám Sovičku... Ona ví :) A já vím taky:)

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář
 

 

Kontakt

Admin

Devotion
http://ts4.travian.cz/spieler.php?uid=6164

katha85@seznam.cz


Archiv

Kalendář
<< září / 2019 >>


Statistiky

Online: 1
Celkem: 48764
Měsíc: 629
Den: 36